Silahsız Yenileme Eğitimi (Y2)

Kimlik kartınızın süresinin dolmasına az mı kaldı?

Silahsız Yenileme Eğitimi , daha önce silahsız özel güvenlik kimlik kartı olan kişilerin, kimlik bitiş sürelerine en az 6 ay, en fazla 1 yıl kala özel güvenlik kimlik kartı yenileme işlemidir. Siz de “Silahsız Özel Güvenlik Kimlik Kartını Yenilemek istiyorum” diyorsanız, Bu fırsatı kaçırmayın Hemen Başvurun

Silahsız Yenileme Eğitimi Dersleri Nelerdir?

Silahsız Yenileme Eğitimi dersleri kurumumuzda uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Uzman eğitmenlerimiz emniyet kadrosunda görev yapmış, konularında uzman ve tecrübeli sabit eğitmenlerdir.

Sizleri tek sınavda başarıya ulaştırıp en hızlı şekilde Özel Güvenlik Görevlisi olarak iş hayatına dahil etmek tek hedefimizdir.

Yenileme Dersleri :

 • Özel Güvenlik Hukuku (10 saat), * Güvenlik Tedbirleri (10 saat), * Yangın Bilgisi (4 saat), * Kişi Koruma (4 saat), * Genel Kollukla İlişkiler (2 saat), * Etkili İletişim (8 saat), * Uyuşturucu Madde Bilgisi (1 saat), * Temel İlk Yardım (4 saat), * Güvenlik Sistem ve Cihazları (3 saat), * Kalabalık Yönetimi (4 saat) gibi yenileme derslerinden oluşmaktadır.

Silahsız Yenileme Eğitimi Şartları?

Silahsız yenileme eğitimi, daha önce silahsız özel güvenlik sertifikası almış veya silahsız özel güvenlik kimlik kartı olan kişilerin, kimlik bitiş sürelerine en az 6 ay, en fazla 1 yıl kala özel güvenlik kimlik kartı yenileme işlemidir.

Silahsız Yenileme Eğitimi Kayıt Evrakları Nelerdir?

Silahsız Yenileme Eğitimi alabilmek için gerekli şartlara uygun olduktan sonra kursumuza kayıt yaptırmak ve eğitim almanız için bizlere bazı evraklar getirmeniz gerekmektedir. Bu evraklar aşağıda belirtilmiştir;

 1. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 2. Silahsız Özel Güvenlik Kimlik Kartı Fotokopisi veya Sertifika Fotokopisi
 3. 4 Adet Vesikalık Fotoğraf
 4. İkametgah (E-devletten veya muhtardan)

Kesin kayıt işlemi için istenen tüm belgelerin sizlere belirtilen süre içinde, doğru ve eksiksiz şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.

Not: İsterseniz Ön Kayıt Formumuzu doldurarak hızlı bir şekilde yerinizi ayırtabilirsiniz. Ön Kayıt Formuna Kimlik Fotokopinizi eklemeyi unutmayınız…

Silahsız Yenileme Eğitimi Fiyatları

Silahsız Özel Güvenlik Eğitimi alabilmek için tüm şartları yerine getirip kayıt için gerekli evrakları da temin ettikten sonra merak edilen diğer bir konu “Ben ne kadar ücret ödeyeceğim” ya da “Toplam ne kadar ödeyeceğim” oluyor. Bu soruların cevabı için silahsız özel güvenlik eğitimi fiyatlarını düzenledik.

Yapacağınız harcama listesi aşağıdadır.

Günecel Fiyat ve Kampanyalarla ilgili Bizimle İletişime Geçiniz…

 

Not: Bir çok kurumda ekstra ücretler veya sizden ücret almadığımız bölümlerden ücret talep etmektedir. Biz sizin meslek sahibi olmanızı istiyor ve ekstra ücretler talep etmiyoruz.

Silahsız Yenileme Dersleri Ne Kadar Sürer?

Silahsız özel güvenlik yenileme eğitimi toplam 50 saatlik derslerden oluşur. Bu dersler toplamda 7 gün sürmektedir.

Eğitimlerimiz

 • Silahlı Özel Güvenlik Eğitimi

 • Silahsız Özel Güvenlik Eğitimi

 • Silahsızdan Silahlıya Fark Eğitimi

 • Silahlı Yenileme Eğitimi

 • Silahsız Yenileme Eğitimi

 • Hizmet İçi Atış Eğitimi

 • X-Ray Cihaz Eğitimi ve Sertifikası

 • CCTV Kursu ve Eğitiminin Faydası

Ara