Biz Kimiz?

Eldem Güvenlik Eğitim Kurumu
Özel Güvenlik Eğitimleri

Siz, stratejik olmak zorundasınız, Yani planlamayı iyi yapmalısınız. İşinizin başında, ortasında ve sonunda bu stratejinin doğru olduğunu ölçümleyebilmelisiniz.

Bu açıdan baktığınızda sektörünüzdeki en büyük sorunun

” farklılıkları bulabilmek ” olduğunu görebilirsiniz. Çünkü haberleşmenin hızlanması, pazardaki büyüme beklentileri, teknolojinin hızlı gelişmesi sonucunda araç – gereç ve hizmetler arasındaki farklar ortadan kalkmaya başladı. İşin içine ” prestij ” diğer bir adıyla itibar yönetimi denen stratejik bir iletişim aracı girdi. Müşterilerin, firmamız konusundaki kararında diğer insanların ne dediği ya da ” by word of mouth ” denilen dostun tavsiyesi son derece önem kazandı.

Güvenlik organizasyonlarında kendini kanıtlamış bulunan firmamız, 2013 yılı sonu itibari ile hali hazırda mevcut olan kadrolarını genişletti. Gerek projeler gerekse de personel başında özel güvenlik sektörne hakim, en az 15 yıllık tecrübesi olan personelimiz ile danışmanlık, denetim, organizasyon faaliyetlerini de bünyemize ekleyerek koruma ve güvenlik sektörünün etaplarında yükselmeye devam ediyoruz. Kopyalanabilen hizmetler dünyasında, kopyalanamayan çalışanın bilgi, beceri ve motivasyonu ile yüksekleceğimizin bilinci ile; aynı zamanda birer eğitimci olan, üniversite mezunu; eğitimlerinde derece sahibi kurucu, yönetici ve müdürlerimizin bu farklılığı her daim görüyor olması ile bu kararı aldık.

ELDEM GROUP, bubilinçten hareketle birlikte bulunabileceğimiz her türlü işbirliğinde, sektördeki farklılığınızı ortaya çıkaracak şekilde başarılarınızda ortak olmayı hedeflemiştir.

ELDEM GROUP, hayatınızı ve işinizdeki zamanı en iyi şekilde kullanmanız için sizlerin yanında olamyı tercih ettiğimiz mükemmel bir disiplinler bütünüdür, Sizi başarılı ve güvende kılar.

Ara