Hakkımızda

Güvenlik organizasyonlarında kendini kanıtlamış bulunan firmamız 2013 yılı sonu itibari ile hali hazırda mevcut olan kadrolarını genişletti. Gerek projeler gerekse de personel bazında özel güvenlik sektörüne hakim; en az 15 yıllık tecrübesi olan personelimiz ile danışmanlık, denetim, organizasyon, faliyetlerini de bünyemizee ekleyterek koruma ve güvenlik sektörünün etaplarında yükselmeye devam ediyoruz. Kopyalanabilen hizmetler dünyasında, kopyalanmayan çalışanın bilgi, beceri ve motivasyonu ile yükseleceğimizin bilinci ile; aynı zamanda birer eğitimci olan, üniversite mezunu; eğitimlerinde derece sahibi kurucu, yönetici ve müdürlerimizin bu farklılığı her daim görüyor olması ile bu kararı aldık. ELDEM GÜVENLİK, bu bilinçten hareketle birlikte bulunabileceğimiz her türlü işbirliğinde, sektördeki farklılığınızı ortaya çıkaracak, şekilde başarılarınızda ortak olmayı hedeflemiştir.

Özel güvenlik eğitimi almak ve özel güvenlik kimlik kartı çıkartmak isteyen güvenlik adayları için Eldem Güvenlik Eğitim Kurumları kurulmuştur

Eldem Güvenlik Eğitim Kurumları kurulduğu andan itibaren vizyon ve misyon çizgisini “5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun” ve ilgili yönetmelik hükümlerine göre nitelikli özel güvenlik yetiştirme amacımız daim olmuştur.

Ara