Neden Biz?

Yapılan araştırmalar, müşterileri mutlu eden unsurların %65’inin çalışan davranış, tutum ve yeterlilikleri, %15’inin ihtiyaçlarının karşılanması, %11’inin hızlı hizmet ve sadece %9’unun ise fiyatlarlarla ilgili olduğunu gösteriyor. Bu nedenle kendimizi sizin yerinize koyup, sizi anlamak memnuniyetiniz konusunda atacağımız en büyük adım. Müşterilerimizi dinlemenin, söylenenleri duymaktan çok, güven, saygı, ilgi ve bilgi paylaşımı anlamına geldiğine inanıyoruz.

Müşterilerimizi dinlemenin ve anlamanın, başarılı müşteri ilişkilerinin temel unsurlarından biri olduğunu biliriz. Müşterilerimizi anlayıp ihtiyaçlarını doğru tespit eder ve bu sayede onların beklentilerine göre çözümler sunarız. “Yapacağımız bir şey yok”, “Bu konu bizi ilgilendirmiyor” demez sorunu çözmenin yollarını bulmaya çalışırız.

İyi hizmetin, bağlılığınızı artıracağını biliriz. Bu nedenle, memnuniyetinizi sağlamak için sadece “iyi” hizmet sunmakla yetinmez, daha iyi sunmanın yollarını ararız.İyi hizmet sunmak bizi de mutlu eder. Bu, hem karşımızda mutlu insanlar görmemizi, hem de işimizde ilerlememizi sağlar. Hizmet kalitemizi artırmak için kendimizi müşterilerimizin yerine koyar, kendimize, hizmetimize ve sorunlara onların gözünden de bakmaya çalışırız.Size sunacağımız hizmeti daha iyi hale getirmek ve kalitesini artırmak için ilk önce kendi içimizde birbirimize karşı iyi ve kaliteli hizmet vermek gerektiğini biliriz. İç hizmet eğitimleri ile çalışma arkadaşlarımızı destekleriz.

Ara