Silahsızdan Silahlıya Geçiş Eğitimi

Silahsız Özel Güvenlikten Silahlı Özel Güvenliğe Geçmek mi İstiyorsunuz?

Silahlı Özel Güvenlik Personeli olabilmek için, daha önce almış olduğunuz Silahsız özel güvenlik kimlik kartınızın olması gerekmektedir. Silahsız Özel Güvenlik kimlik kartınızı Silahlı Özel Güvenlik Kimlik Kartıne çevirmek için 21 yaş veya üstü olmakla beraber en az lise mezunu olmanız gerekir. Siz de “Silahsızdan Silahlıya Geçmek İstiyorum” diyorsanız, Bu fırsatı kaçırmayın Hemen Başvurun

Silahsızdan Silahlıya Geçiş Eğitimi  Dersleri Nelerdir?

Silah Bilgisi ve Atış derslerinin 15 saati, kurumlarımızdaki ana dersliklerimizde ve uygulama dersliklerimizde işlenmek üzere teorik genel bilgi aktarımı, silah tanıtımı, nişan alma, tetik ezme, şarjör doldurma vb. şekilde atışsız uygulamanır. Kalan 5 saati ise poligonda uygulamalı silah atış eğitimi formatında yapılmaktadır. Silahlı eğitim alacak her kursiyer 15 metre mesafeden 25 adet atış yapacaktır. Eğitimlerin başarılı sayılması için en az 15 isabetli vuruş yapılmalıdır.

Sizleri tek sınavda başarıya ulaştırıp en hızlı şekilde Özel Güvenlik Görevlisi olarak iş hayatına dahil etmek tek hedefimizdir.

Dersler :

* Silah Bilgisi ve Atışı 20 saat

Silahsızdan Silahlıya Geçiş Dersleri Ne Kadar Sürer?

Silahsızdan Silahlı Özel Güvenlik Personeline Geçiş Eğitimi dersleri toplam 20 saattir.

Silahsızdan Silahlıya Geçiş Eğitim Süresi Toplam Ne Kadar?

Bu derslerin toplam süresi yaklaşık olarak 3 güne tekamül eder. Bu eğitimin 5 saati poligonda uygulama atışı yapılarak geçirilirken geri kalan 15 saati de sınıf ortamında teorik olarak gösterilir.

Silahsız Özel Güvenlik Eğitimi Şartları?

Silahsız Özel Güvenlik Personelinden Silahlı Özel Güvenlik Personeline geçiş yapabilmeniz için bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlara uygun olmanız durumunda Silahsızdan Silahlı Özel Güvenlik Personeline Geçiş Eğitimi alabilirsiniz. Silahsızdan Silahlı Özel Güvenlik Geçiş Eğitimi alabilmeniz için gereken şartlar şunlardır:

Silahsız sertifikanızı veya özel güvenlik kimlik kartınızı silahlıya çevirmek için 21 yaş veya üstü olmakla beraber en az lise mezunu olmanız gerekir.

Silahsız Silahlıya Geçiş Eğitimi İçin Kayıt Evrakları Nelerdir?

Silahsızdan Silahlıya Geçiş Eğitimi alabilmek için gerekli şartlara uygun olduktan sonra kursumuza kayıt yaptırmak ve sertifika almanız için bizlere bazı evraklar getirmeniz gerekmektedir. Bu evraklar aşağıda belirtilmiştir;

 1. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 2. 4 adet vesikalık fotoğraf
 3. Diploma fotokopisi veya öğrenci belgesi
 4. İkametgah (E-devletten veya muhtardan)
 5. Sağlık Raporu – Heyet Raporu (Devlet hastanesinden alınması zorunludur. Üzerinde KBB, Ortopedi, Nöroloji, Psikiyatri ve Göz doktorlarının kaşesi, baş hekim onayı ve rapor üzerinde mutlaka “Silahlı Özel Güvenlik Olur” ibaresi yer almalıdır.)

Kesin kayıt işlemi için istenen tüm belgelerin sizlere belirtilen süre içinde, doğru ve eksiksiz şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.

Not: İsterseniz Ön Kayıt Formumuzu doldurarak hızlı bir şekilde yerinizi ayırtabilirsiniz. Ön Kayıt Formuna Kimlik Fotokopinizi eklemeyi unutmayınız…

Silahsızdan Silahlıya Geçiş Eğitimi Fiyatları

Silahsızdan Silahlıya Geçiş Eğitimi alabilmek için tüm şartları yerine getirip kayıt için gerekli evrakları da temin ettikten sonra merak edilen diğer bir konu “Ben ne kadar ücret ödeyeceğim” ya da “Toplam ne kadar ödeyeceğim” oluyor.

Güncel Fiyatlarımız ve Kampanyalarımızla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz…

 

Not: Bir çok kurumda ekstra ücretler veya sizden ücret almadığımız bölümlerden ücret talep etmektedir. Biz sizin meslek sahibi olmanızı istiyor ve ekstra ücretler talep etmiyoruz.

Eğitimlerimiz

 • Silahlı Özel Güvenlik Eğitimi

 • Silahsız Özel Güvenlik Eğitimi

 • Silahsızdan Silahlıya Fark Eğitimi

 • Silahlı Yenileme Eğitimi

 • Silahsız Yenileme Eğitimi

 • Hizmet İçi Atış Eğitimi

 • X-Ray Cihaz Eğitimi ve Sertifikası

 • CCTV Kursu ve Eğitiminin Faydası

Ara